A SORS ÚTJAI KIFÜRKÉSZHETŐK

Személyes küldetésed, egyedi életutad fő irányai megismerhetők!

Regisztrálj október 2-ig 6.000 Ft kedvezménnyel!

MI A KÜLDETÉSED?

- Az, hogy megtanulj kiállni az elképzeléseidért, vagy az, hogy egyensúlyt teremts?

- Az, hogy megtanuld értékelni és megőrizni, amid van, vagy a teljes átalakulást kell választanod?

- A kételkedést, önvizsgálatot, vagy az elkötelezett döntést kell gyakorolnod?

- Az érzelem vagy az értelem határozza-e meg inkább a tetteidet?

- Az egyedüli felelősségvállalást vagy a másokkal közös feladatokat érdemes keresned?

- A kontroll elengedése vagy erősítése segít inkább az előre haladásban?

Ez csak 6 kérdés abból a sokból, amire már a TÉT® I. tréning első napján választ kapsz.

SOK GYAKORLAT ÉS KEVÉS ELMÉLET

A 4 napos tréningen olyan magasságból tekinthetsz rá Sorsodra és szeretteid életére, ahonnét még nem láthattad.

A Pszichológia és Sorsfeladatok e hihetetlenül pontos, kiválóan használható gyakorlati rendszere egész életre szóló tudást ad neked és szeretteidnek.

Használhatod a párkapcsolatod, munkád, mindennapjaid, gyermeknevelés területén vagy vezetőként és hivatásos segítőként egyaránt.

A TÉT® I. tréninget Dr. Hoffmann Gergely orvos, terapeuta, természetgyógyász, a TÉT® Akadémia igazgatója vezeti TÉT® tanácsadók közreműködésével.

A 4 napos tréning alkalmai: 2018. október 27., november 18., december 2. és 2019. január 12.

JELENTKEZZ OKTÓBER 2-IG 6.000 FT KEDVEZMÉNNYEL!

kapcsolat@kvantumiskola.hu

0670/22-88-984.

TOVÁBBI RÉSZLETEKET ITT TALÁLSZ: