Nyílt nap a Kvantumiskolában

2018. február 10-én, szombaton 16-19 óráig.
Előadás, ismerkedés és tájékoztató a 2018-as szakmai programjainkról és a TÉT-tanácsadó képzésről.

Dr. Hoffmann Gergely
Sors és önismeret című előadása mellett

- megismered a TÉT-rendszert és a
- találkozhatsz jelenlegi és volt hallgatóinkkal, önismereti oktatóinkkal,
- tájékozódhatsz az önismereti lehetőségekről és a
- márciusi Kapcsolatok TÉT-je programról,
- a tavasz 4 napos TÉT Alaptréningről és a
- 2x1 éves TÉT-tanácsadó képzésről.

A fenti programokra regisztrálhatsz, a tavasszal induló képzésre pedig felvételizhetsz a nap végén.

A nyílt napon előzetes regisztráció után vehetsz részt.

A részvételi díj 2.000 Ft, amelyet beleszámítunk a helyszínen vásárolt könyvek árába vagy az általad választott szakmai programba (legkésőbb 2018. február 20-i fizetés esetén).

A regisztráció a szabad helyek erejéig lehetséges.
A részvételi díj beérkezési határideje: 2018. január 31.

A részvételi díj a TESSÉK! Közhasznú Egyesületnek nyújtott támogatás formájában fizethető, amelyet átutalással vagy OTP Bankfiókban történő befizetéssel teljesíthetsz. Számlaszám: 11711065-20000820. Közlemény: támogatás

Milyen programokról kapsz tájékoztatást az előadás után?
- Az április 20-án induló, 4x1 napos, június 15-én záruló TÉT Alaptréningről,
- A március 4-i , egy napos Kapcsolatok TÉT-je műhelyről és
- A tavasszal induló 2 évfolyamos Transzperszonális Életút-tanácsadó (TÉT-tanácsadó) képzésről. (A képzés első évfolyama 2018. tavasztól 2019. júniusig, a második évfolyam 2019. szeptembertől 2020. júniusig tart, és két különböző önismereti, valamint 3 különböző szintű tanácsadói szintű vizsgával zárható.)

Hol lesz a program?
Mindezt a Kvantumiskola otthonos Oktató- és Egészségközpontjában, Hűvösvölgy-Máriaremetén biztosítjuk számodra.

Mikorra érkezzek?
A kapukat a kezdés előtt 30 perccel nyitjuk, és kérünk, legkésőbb 15 perccel az előadás kezdete előtt érkezz, hogy ne maradj le semmiről.

Kérdéseddel fordulj hozzánk
a 0670/22-88-984-es telefonszámon vagy a kapcsolat@kvantumiskola.hu e-mail címen.
Munkatársaink készséggel tájékoztatnak és segítenek.

Jelentkezni a szabad helyek erejéig, de legkésőbb január 31-ig tudsz.

www.kvantumiskola.hu
Ahol az információ Tudássá válik.