Kvantum-pszichológia szeminárium

A Végtelen Egyszerű alapján

Következő időpont: 2018. szeptember 29.

"A szemináriumon elsajátított szemlélet
az önismeret, a lelki út, az egészség és a belső harmónia alapja."

Időtartam: 1 nap. Létszám: Legalább 15, legfeljebb 30 fő.
Típus: Alap-program, Szeminárium. A program a TÉT® Alapképzés Önismereti képzési szintjének része is, árát a képzési díj magában foglalja.

A Kvantum-pszichológia szemináriumot, ahogy TÉT® Alapképzés döntő részét is a  TÉT® AKADÉMIA igazgatója, Dr. Hoffmann Gergely vezeti Életvezetési- és TÉT® tanácsadók közreműködésével.

A részvételi díjakat az alábbi táblázat tartalmazza:

Befizetés időpontja Részvételi díj
2018. szeptember 10-ig fizetve 10.000 Ft
2018. szeptember 20-ig fizetve 12.000 Ft

Bizonytalan vagy, hogy belevágj-e az Önismereti képzésbe?
Ezen a szemináriumon azt is kipróbálhatod, milyen légkörben és színvonalon zajlik nálunk az oktatás!

Gyere el erre a napra, és dönts utána a folytatásról!
A Kvantum-pszichológia szeminárium általad befizetett részvételi díját 2.000 Ft híján beleszámítjuk az Önismereti képzés díjába.

A program leírása:

A Kvantum-szemlélet már mindennapjaink szerves része.

Számítógépeink, okostelefonjaink vagy akár a gyógyászati eszközök működése egyre inkább ezen alapulnak. Megdöbbentő módon egyedül saját tudatunk, személyiségünk esetén nem használjuk ki az ebben rejlő lehetőségeket.

Így aztán életünk leginkább tévedések vígjátéka, vagy még többször szenvedések sorozata.

Itt a változás ideje!

Mondhatnám azt, hogy a Kvantum-pszichológiai szemlélet a feje tetejére állítja a világról alkotott képünket. Az igazság azonban ennek éppen az ellentétje:

Jelenlegi világképünk áll a feje tetején. A Kvantum-szemlélet helyreállítja azt.

A fejéről a talpára állított kép persze eleinte a téves megszokás miatt furcsának tűnhet.

A Kvantum-pszichológia szemináriumon megtudhatod, mi is a Valóság, és azt is, ami legalább ennyire fontos: Megtanulod azt, hogyan kerülhetsz midnen lépéseddel közelebb a valóságodhoz. A programon az elmélet mellett gyakorlati munka is segít majd ebben.

A Kvantum-pszichológia szeminárium a TÉT® Alapképzés Önismereti képzési szintjének része is. A képzésen olyan személyes iránytűt kapsz, amely életed végéig segít abban, hogy célodat ne veszítsd szem elől. Vagy ha mégis elveszíted, ami időről-időre megeshet, a lehető leggyorsabban találd meg újra.

A képzésen a pszichoszomatikus gondolkodást is megtanuljuk, így a test nyavajái immár nem sorscsapásként, hanem sorsod és pszichéd működésének vállalható, és sok esetben kijavítható működéseként jelennek meg számodra.

Ha szeretnél ezeket is megtanulni a pszichoszomatikát, tanácsadási és terápiás alapismereteket is elsajátítani, olvasd el itt, mit tartogat számodra a képzés!

A szeminárium tematikája:

- Hiszem, ha látom? A világ – és ami előtte van. Minden, amit látsz és nem látsz
- Egység és két-ség, Jin és Jang. A Teljesség és a polaritás megnyilvánulásai.
- Végtelen és véges viszonya. A félreértett karma, a dinamikus egyensúly és Végtelen rendje
- A Végtelen üzenetei: Jelek, "rejtélyes véletlenek", szinkronicitás
- A Tudatosság magas és mély szintjei. Spirituális anatómia.
- Találkozás az árnyékkal. Az árnyékból fakadó erő.
- A belső út kihívásai: Változás és fejlődés

A programhoz ajánlott könyv:

Hoffmann Gergely: A Végtelen Egyszerű.
A Kvantum-pszichológiai szemlélet nagy sikerű hazai alapműve megvásárolható a program helyszínén, a nagyobb könyves hálózatokban, valamint TÉT® AKADÉMIA oktatóközpontjában. Igény szerint postázni is tudjuk.