Kapcsolatok TÉT®-je szeminárium

Kulcs a boldog kapcsolatokhoz.
A Kvantumiskola ön- és társismereti programja

Időpont: 2018. november 24. (9.30-17.30 óráig)

Spirituális műhelymunka, amely emberi kapcsolataidat jobbá, önmagadat elfogadóbbá, boldogabbá teszi. A szemináriumot Dr. Hoffmann Gergely orvos-terapeuta, a TÉT®-rendszer megalkotója, több önismereti könyv szerzője vezeti.

(Ez a program a TÉT® I. és II. tréningektől függetlenül, önmagában is elvégezhető!)

Következő időpont: 2018. november 24., szombat. A program 9.30-17.30 óráig tart.

Időtartam: 1 nap
Típus: Tréning (TR)
Létszám: Legalább 15, legfeljebb 25 fő.
Korhatár: 18. életévüket még be nem töltött (de 16 éves kor feletti) jelentkezők szülő (gondviselő) írásbeli engedélyével látogathatják.
Speciális feltétel: A TÉT-rendszer a születési dátumokkal is dolgozik. A csoportmunka előkészítéséhez ezért szükséges a születési dátum és egy vagy két választott személy születési dátumának előzetes megadása, ez a regisztráció feltétele. Választhatod azt, hogy csak egy vagy két dátumot adsz meg a sajátodon kívül. Első esetben egész nap egyetlen, a második esetben két kapcsolatodon dolgozol.
Részvételi díj: 14.000 Ft/fő, a második alkalomtól: 9.000 Ft/fő. Diákoknak, nyugdíjasoknak, állami szférában dolgozó pedagógusoknak és eü. szakdolgozóknak, valamint munkanélkülieknek 12.000 Ft/fő.

A korábbi Kapcsolat-programok résztvevőinek veményét itt olvashatod el.

Dr. Hoffmann Gergely - A Kapcsolatok TÉT®-jéről a szolnoki Aktív Rádióban

Ismerd meg kapcsolataid sorsfeladatát!

Hozd el életed legfontosabb, vagy aktuálisan téged foglalkoztató szereplőinek születési dátumát! Nem csak párkapcsolataidat, életed más fontos kapcsolatait is feldolgozhatod ezen a tréningen. Kik lehetnek ők?

Szüleid, nagyszüleid
Testvéreid, tágabb családod tagjai
Házas- vagy élettársad, gyermekeid szülőtársa
Gyermekeid
Házastársad szülei, közeli rokonai
Közeli barátaid
Munkatársaid
Haragosaid
Segítőid

Hasznos lehet egy lezárt kapcsolatot is hoznod, hogy a visszatekintés segítségével még tudatosabban élhesd meg a jelent. A jelentkezéshez a saját és két megvizsgálni kívánt kapcsolatod születési dátuma (kizárólag év-hó-nap) szükséges.

A programra jöhetsz egyedül, de ha a társaddal érkezel, előtte érdemes átgondolnotok azt, valóban, mindketten tudni akarjátok-e kapcsolatotok sorsfeladatát. Az Igazság felszabadít, de kötelez is.

A programon két kapcsolatod sorsfeladatát dolgozod fel páros és kiscsoportos munka keretében. A szemináriumon megismerheted az összes sorsfeladat-típus lényegét is, így után egyedül is képes leszel kapcsolataid feladatának megértésére és elemzésére.

A szeminárium többször is elvégezhető, hozhatsz új és újból megvizsgálni kívánt kapcsolatokat egyaránt.

Ajánlott irodalom:
Pont a Karma – A TÉT®-rendszer könyve
Szerző: Hoffmann Gergely. Kiadja: TESSÉK! Közhasznú Egyesület, 2017.
Pont az Élet – A teljes ember könyve
Szerző: Hoffmann Gergely. Kiadja: Kairosz Könyvkiadó, 2015.
A Végtelen egyszerű
Szerző: Hoffmann Gergely. Kiadja: TESSÉK! Közhasznú Egyesület, 2012-2013. (Első és második kiadás.),  HUMANDOK, 2014 és 2016. (Harmadik kiadás és utánnyomás.)
A Végtelen üzenetei
Szerző: Hoffmann Gergely. Kiadja: TESSÉK! Közhasznú Egyesület, 2013.
Kvantum-pszichológia és önismeret Jegyzet.
Kiadja: TESSÉK! Közhasznú Egyesület, 2012.

Ezeket a programokat ajánljuk hozzá:
TÉT® I. tréning
TÉT® II. tréning