Három gondolat a spiritualitásról, a pszichológiáról és az önismeretről

2017.08.29. 17:53

Három gondolat a spiritualitásról, a pszichológiáról és az önismeretről

Három fontos gondolatot és tanácsot szeretnék megosztani veled:

1. A spiritualitás önismeret nélkül veszélyes, ezért légy óvatos, és kerüld el az ezo-csapdát!

2. A pszichológia és tudomány Lélek nélkül sekélyes, ezért ne helyettesítsd az életet elméleti okfejtéssel!

3. A megtanult információ rendszerbe illesztés nélkül nem válik belső tudássá, ezért ne elégedj meg azzal, ha nem áll össze egységes képpé, amit eddig tanultál!

- Rendszerbe foglalt tudás.
- Önismerettel megalapozott, igényes ezotéria.
- Gyakorlati fejlődés-pszichológia.

Ezek a Kvantumiskola alappillérei. Ezeket találod minden szakmai-önismereti programunkon és a Transzperszonális Életút-tanácsadó (TÉT-tanácsadó) képzésünkön a most induló tanévben is. És még valamit, ami nélkül mindez nem sokat érne:
Egy olyan helyet, ahol szeretet vesz körül, amely nem kényszerít a változásra, de elősegíti azt, hogy önmagadból a legjobbat hozd ki.

A spiritualitás nem tanulható, a spirituális utat viszont mindannyian tanuljuk. Mindenki a saját útját, amely univerzális, "mindenre jó" módszerek helyett egyéni követést és támogatást igényel.

Ebben segítek munkatársaimmal, ha lépni szeretnél egy nagyot előre a Tudatosság és önismeret útján.

Dr. Hoffmann Gergely írása